26.03.2021, о 10.00, у рамках Року математики, відповідно до плану заходів та з метою ефективного використання онлайн-ресурсів в освітньому процесі під час дистанційного навчання, відбудеться майстер-клас вчителя математики Малишевої Ю.М. на тему «Використання інноваційних ресурсів для проведення уроку в дистанційному форматі».
До участі запрошуємо вчителів закладів освіти.
На електронну адресу закладів освіти 26.03.2021, о 09.30, буде надіслано запрошення з посиланням на вебконференцію в Meet Google.

З 26.03.2021 відповідно до протоколу постійної комісії з питань ТЕБ та НС Берездівської сільської ради від 25.03.2021 № 3 продовжуємо працювати в дистанційному режимі. У громаді всі установи (ЗЗСО, ЗДО, установи культури) працюватимуть в онлайн-режимі. Освітній процес у закладі забезпечуємо відповідно до листа МОНУ від 02.11.2020 № 1/9-609. Педагогічні працівники працюють дистанційно. Якщо педагог не має можливості працювати вдома, то в закладі працює в окремому кабінеті, на своєму робочому місці. Техпрацівники працюють у черговому режимі. Усі заходи проводимо в онлайн-режимі.

Начальник відділу
Василь КОЛОДНІЦЬКИЙ

Виховувати бажання займатися науково – дослідницькою роботою потрібно з малечку. В рамках Року математики вчителі початкових класів зі своїми дітками презентували виготовлені леп буки на тему «Таємниці логіки». Це не просто вироби , а прикінцевий етап самостійної дослідницької роботи за певною темою. Саме створення лепбуків допомагає збагатити, закріпити і систематизувати інформацію. Дитячій творчості немає меж. Кожен намагався якнайкраще презентувати свою роботу.
Яке різноманіття! Тут кишеньки, віконця, дверцята, цікаві хмаринки, книжечки, рахівнички і рухливі деталі. Тож, бажаємо вам успіхів на шляху до захоплюючої країни МАТЕМАТИКИ.

Таємниці логіки.

Рік математичної освіти в Україні

Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності. План Року математики передбачає заходи, покликані удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу,
підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, а також популяризувати математичну освіту.
Перейти - https://drive.google.com/drive/folders/18sAT0WIDsKeQTjgr6ZFshj17AK7jwaWm?usp=sharing

2021 рік

Проведення конкурсу
«Кращі інклюзивні практики України-2021»

Заявка та Положення за посиланням : https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1i7jkQEiq5O096wvgqb6HOLjB7BOVrGtP

Дорогі працівники освіти та ветерани педагогічної праці!

Восени ми відзначаємо свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Ми багато років вже з вами працюємо пліч-о-пліч.
Разом стали згуртованою командою та великою родиною.
Все наше життя – це виховання дітей і навчання.
У цей натхненний жовтневий день, прикрашений гарними побажаннями та теплими емоціями, зичимо вам міцного
здоров'я, щедрої долі, особистого щастя та
нових педагогічних звершень!
Бажаємо, аби ваша нелегка, але така важлива справа, завжди цінувалася, шанувалася і щедро винагороджувалася! Нехай постійно оточують вас повага і любов, зігрівають душу доброзичливість і милосердя, надихає вдячність учнів та їх батьків.
Світлої Божої благодаті вам і вашим рідним!
Сільський голова Віктор Васьківський
Начальник відділу Василь Колодніцький

Готовність ЗЗСО до нового навчального року
19 серпня 2020 року відбулася нарада керівників закладів освіти Берездівської сільської ради, на якій було обговорено питання готовності ЗЗСО до роботи в умовах карантину, функціонування сайтів закладів освіти та дотримання трудової дисципліни працівниками закладів освіти. Відділом освіти Берездівської сільської ради за кошти місцевого бюджету забезпечено всі заклади миючими та дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту, антисептиками для обробки рук, спецодягом для медичних працівників, безконтактними термометрами. Здійснено доставку підручників для учнів третіх класів. Керівники закладів освіти отримали комп’ютерну техніку в рамках реалізації реформи «Нова українська школа» за кошти обласного та місцевого бюджетів.

19.08.2020

Нарада керівників ЗЗСО

Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради повідомляє, що 19.08.2020, об 11.00, в сесійній залі Берездівської сільської ради відбудеться нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про організацію роботи ЗЗСО у 2020 – 2021 навчальному році.
2. Про нормативно – правове забезпечення освітнього процесу в 2020 – 2021 н.р.
3. Про формування інформаційно – освітнього середовища закладу освіти.

17.08.2020

ЩОДО МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРО ВИКЛАДАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

12.08.2020

Доброго дня, колеги)

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення доопрацьовані навчальні програми з предмету «Захист України» https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-do-gromadskogo-obgovorennya-doopracovani-navchalni-programi-z-predmetu-zahist-ukrayini

27.06.2020

Мурчук Т. А.

ЗНО 2020 в умовах карантину COVID-19

Сьогодні, 25 червня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестуванням з математики. Для участі в ЗНО з математики із закладів Берездівської сільської ради зареєструвався 21 учасник. До від’їзду на пункт тестування підтримати наших випускників, які складатимуть своє перше ЗНО, приїхав сільський голова Віктор Васьківський. Віктор Веніамінович побажав випускникам міцного здоров’я та успіхів у складанні тесту з математики. За сприянням сільського голови учасників ЗНО, медичну сестру та супроводжуючих педагогів забезпечили засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками, антисептиками, медичну сестру – захисними окулярами та медичним халатом). Разом із сільським головою свої побажання і підтримку також приїхали висловити заступник сільського голови Вячеслав Матюшко та начальник відділу освіти Василь Колодніцький

25.06.2020

Відділ освіти Берездівської сільської ради

Закуплені нові сучасні парти для першокласників Берездівської ОТГ

У рамках реалізації реформи «Нова українська школа» за кошти обласного та місцевого бюджетів на суму 111 058,00 грн закуплено 83 учнівських комплекти. Постачальник (ФОП Кириченко Світлана Геннадіївна) забезпечив поставку товару протягом терміну, встановленого договором, з дотриманням усіх вимог щодо транспортування, пакування та прийому-передачі товару. Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними, яскравого кольору та сучасно оформлені. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи

24.06.2020

Відділ освіти Берездівської сільської ради

НОВИНИ

 

МИ

ТУТ

Тел. 123-456-7890

Факс. 123-456-7890

Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Берездів, вул. Богдана Хмельницького, буд. 50, 30053

ПОНЕДІЛОК - ЧЕТВЕР: 08:00 - 17:15

П'ЯТНИЦЯ: 08:00 - 16:00

СУБОТА - НЕДІЛЯ: ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

 

La_strada_2_2.gif

CONTACT

US

ЗАПИТАТИ? 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now